realizacje

Nasza firma specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i montażu systemów oczyszczania ścieków, realizując przede wszystkim zlecenia Klientów indywidualnych. Nasze szamba i oczyszczalnie ścieków dostosowane są do potrzeb gospodarstw domowych o różnych wielkościach, w związku z czym jesteśmy w stanie zaproponować Państwu systemy zarówno dla 2, jak i 10 osób. Szamba, przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz inne zbiorniki dostępne w naszej ofercie posiadają parametry dostosowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego – wystarczy przedstawić nam swoje potrzeby, a zaproponujemy rozwiązanie, które będzie dopasowane optymalnie i posłuży Państwu przez wiele lat.

Realizujemy zlecenia nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale również biznesowych, potrzebujących systemu oczyszczania ścieków dla firm przemysłowych. Obsługujemy także gospodarstwa rolne, proponując zbiorniki na gnojowicę i kiszonkę, które posiadają dodatkowy atut – pozytywnie wpływają na środowisko naturalne.

Realizacje na terenie całej Polski – pierwsze 200 km gratis!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i kontaktu – wspólnie znajdziemy idealne rozwiązanie.

F.U.H. OLDAR
Łukasz Przyborowski
ul. Przenna 9
42-300 Myszków

tel. 506 632 650

Brak możliwości podpięcia budynku do sieci kanalizacyjnej, że konieczne jest skorzystanie z alternatyw, jakimi są szamba oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków. Musza to być rozwiązania wykonywane zgodnie z obowiązującymi normami i w pełni dostosowane do potrzeb gospodarstwa domowego czy budynku przemysłowego - służyć będą bowiem swoim użytkownikom przez lata. OLDAR, znając potrzeby Klientów oraz opierając swoje działania na doświadczeniu i najwyższej jakości komponentach, oferuje rozwiązania spełniające największe wymagania - pod względem funkcjonalności raz komfortu i bezpieczeństwa użytkowania.

Top