gwarancja

Na wszystkie zbiorniki zakupione u nas udzielamy 10 LAT GWARANCJI.

Tak długi czas gwarancji wynika z tego, że nasze rozwiązania są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie chemii i czynników biologicznych. Jesteśmy pewni co do sprawności każdego produktu i systemu zamontowanego u Klientów, zapewniając bezproblemowe działanie rozwiązania, w które Państwo zainwestujecie – i to na przestrzeni wielu lat.

Z czego to wynika?

Na wysoką jakość i długowieczność naszych szamb i oczyszczalni składa się wiele czynników. Wysokie standardy produkcji, stosowanie najwyższej jakości materiałów, a także wykorzystywanie innowacji technologicznych powoduje, że uzyskujemy rezultaty spełniające oczekiwania – nasze i naszych wymagających Klientów. Dbałość o detale, dokładna kontrola procesów produkcji oraz wysokie kwalifikacje naszych pracowników – wszystko to ma wpływ na wysoką jakość produktów. W procesach produkcji stosujemy się do obowiązujących norm i wykorzystujemy materiały nieszkodliwe dla środowiska – dlatego też wszystkie nasze rozwiązania są uznawane za ekologiczne.

10 lat gwarancji udzielamy na dostępne w naszej ofercie:

F.U.H. OLDAR
Łukasz Przyborowski
ul. Przenna 9
42-300 Myszków

tel. 506 632 650

Brak możliwości podpięcia budynku do sieci kanalizacyjnej, że konieczne jest skorzystanie z alternatyw, jakimi są szamba oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków. Musza to być rozwiązania wykonywane zgodnie z obowiązującymi normami i w pełni dostosowane do potrzeb gospodarstwa domowego czy budynku przemysłowego - służyć będą bowiem swoim użytkownikom przez lata. OLDAR, znając potrzeby Klientów oraz opierając swoje działania na doświadczeniu i najwyższej jakości komponentach, oferuje rozwiązania spełniające największe wymagania - pod względem funkcjonalności raz komfortu i bezpieczeństwa użytkowania.

Top